Reference

Ohlasy spokojených klientů (v původním jazyce)

Ricardo Ferraz, Global Sales Manager - Film Business, AkzoNobel

I met Martin at AkzoNobel when he was the HR manager responsible for the CZ Deco office. Martin offered me a coaching training and after some discussions we started with the first sessions.

We first agreed on the targets and what we would like to achieve with the coaching sessions and Martin was always very precise on his comments and also in the way that he was guiding the conversations. That was a great experience since Martin showed a very good mature level during the coating sessions and he was always putting me out of my comfortable zone and making myself thinking about what were my main global objectives not only for my professional life but also personal life. Nowadays we do have a very competitive business environment and sometimes its important to take some time to think out of the box and refresh your life objectives or at least make sure that you are moving on the right direction.

If you are looking for someone that you can have a good chat about your future career, business or life objectives, I strongly recommend a coaching session with Martin.

Martina Dvořková, Head of Reception

TWH Savannah

Od koučinku s Martinem jsem nejprve čekala úplně něco jiného - že po stanovení bodů, na kterých potřebuji zapracovat,

na mě bude můj kouč chrlit jednu radu za druhou - jak na to.

První schůzka se ale nesla v úplně jiném duchu - bylo to spíše o mém vlastním uvědomění a přicházení si na příčiny mého chování v určitých situacích a také na důsledky.

Správně a cíleně kladenými otázkami Martina jsme došli k nějakému závěru, a dostala jsem úkoly na období do naší příští schůzky.

Na druhé schůzce jsme pak společně probrali a hodnotili, jak se mi dané úkoly podařilo splnit, a opět jsme se posunuli o krůček dále.

Jsem vděčná za tuto možnost a zkušenost a určitě ji mohu každému doporučit.

Jiří Schindler, Sales Manager, Akzo Nobel

Spolupráce s Martinem mi zvýšila schopnost sebereflexe a nalezení definice co vlastně chci v životě dělat a jakou práci vykonávat. Možná to dopadlo trošku jinak než jsem si původně myslel, nicméně cítím se teď mnohem lépe a dokážu lépe oddělit práci od privátní sféry. Martin umí dobře klást otázky a v přijatelné formě "tlačit" na protistranu aby šla dál a nezastavila se na půli cesty během koučování. 

Michal B., Finance Director

zpětná vazba je v procesu :)